Консалтинг

Бізнес-консалтинг

Ми пропонуємо послуги в реалізації комплексних проєктів, що включають бізнес-консалтинг та ІТ-консалтинг. Основним завданням бізнес-консалтингу є аналіз актуальних стратегічних цілей компанії, формування бізнес-цілей ІТ-проєкту і вироблення стратегії їх досягнення. Також ми визначаємо, які бізнес-процеси компанії необхідно оптимізувати та зробити більш ефективними.
Image

ІТ-консалтинг

Метою послуги є вибір ІТ-інструментів реалізації бізнес-моделі і досягнення поставлених цілей. Результатом є створення технічного завдання (ТЗ) на ІТ-проєкт і його техніко-економічне обґрунтування (ТЕО). Поєднання послуг з бізнес-консалтингу та ІТ-консалтингу дозволяє знизити ризики, заощадити бюджет і отримати очікувану віддачу від впровадження.

Управлінський консалтинг

Управлінський консалтинг — це послуга, що поєднує в собі працю та знання багатьох спеціалістів, це комплексний підхід, що застосовується для формування ряду заходів щодо вирішення чи попередження проблем в діяльності підприємства в цілому. Ми проведемо комплексний аналіз діяльності Вашого підприємства, чи його окремих підрозділів та встановимо перелік термінових заходів для подолання кризових чи інших незадовільних ситуацій в діяльності підприємства. Подамо вичерпні пропозиції щодо вдосконалення та оптимізації. Проведемо якісну роботу з персоналом для подальшого забезпечення виконання завдань та контролю діяльності підприємства.