Новини

Михайло Віговський про інновації у системах документообігу: штучний інтелект та інтеграція

Михайло Віговський про інновації у системах документообігу: штучний інтелект та інтеграція

Електронний документообіг продовжує розвиватися, адаптуючись до вимог сучасного бізнесу і втілюючи в себе новітні технології. Інновації не лише полегшують управління документами, але і відкривають нові можливості для компаній. Український ІТ-експерт, член Наглядової ради Intecracy Group Михайло Віговський розповів під час презентації 18 жовтня 2023 року про новітні технології в сучасних програмних продуктах. Про це повідомляє сайт ТОВ "Айкюжн ІТ".

1. Штучний інтелект і машинне навчання

Сучасні системи електронного документообігу все частіше використовують штучний інтелект для автоматизації рутинних завдань, таких як сортування, класифікація або пошук документів. Машинне навчання дозволяє системам адаптуватися до специфіки конкретної компанії, прогнозуючи потреби користувачів.

2. Блокчейн

Блокчейн може забезпечити безпрецедентний рівень безпеки і прозорості в електронному документообігу. Завдяки технології розподіленого реєстру, можна відслідковувати всю історію змін документа, не боячись її втрати або фальсифікації. Компанії Intecracy Group вже кілька років експериментують з цією технологією та готові запропонувати рішення, в яких база данних розроблема саме на блокчейн-технології.

3. Обробка природної мови (NLP)

Ця технологія дозволяє системам розуміти та обробляти людську мову. Це може бути використано для автоматичного створення анотацій, а також для пошуку конкретної інформації в великих обсягах текстових даних.

4. Мобільні рішення

З ростом популярності мобільних пристроїв, системи документообігу активно розвивають мобільні додатки, які дозволяють користувачам працювати з документами будь-де і будь-коли. Для системи Megapolis.DocNet від компаній Intecracy Group розроблено мобільні додатки як для Android, так і для iOS.

5. Інтеграція з іншими інформаційними системами

Електронний документообіг стає все більш поширеним у бізнес-середовищі, адже він значно спрощує управління документами та збільшує продуктивність компанії. Однак, щоб отримати максимальну вигоду, важливо інтегрувати систему електронного документообігу з іншими ІТ-системами, такими як CRM, ERP та HRM. У програмних продуктів від ТОВ «Айкюжн ІТ» така можливість підтримується, є також успішний досвід такої інтеграції.

«Інновації в електронному документообігу продовжують трансформувати цю сферу, роблячи процеси більш ефективними, зручними та безпечними. Компанії, які активно впроваджують новітні технології, отримують конкурентні переваги і можливість більш глибокої цифрової трансформації своєї діяльності», — відзначає Михайло Віговський.